Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněRizikové pojištění pro sportovce, rizikové pojištění pro děti, rizikové pojištění pro dospělé

13.01.2016

Rizikové životní pojištění je pojištěním pro případ smrti. Pojistnou událostí je smrt pojištěného z jakékoliv příčiny v době platnosti pojistné smlouvy. Po jejím uplynutí pojištění většinou zaniká, pokud není v pojistné smlouvě sjednáno jinak. Klienti u těchto produktů nevyužívají spořící složky a „nespoří“ žádnou část po konci pojistné doby. Pojistné je tedy nižší než u kapitálového životního pojištění nebo investičního životního pojištění. Pojistné ovšem nelze v žádném případě odečíst od daňového základu. Základní pojištění pro případ smrti bývá někdy automaticky rozšířeno o tzv. zproštění od placení pojistného.

U tohoto typu pojištění potřebujeme znát údaje o pojistníkovi a pojištěném (pokud není totožný), rozsah limitu pojistného plnění, možná připojištění, délku pojistné doby, Vaše požadavky na měsíční dávky, měsíční pojistné, Vaše představy o pojistném plnění a krytí.

Máte stávající pojistku a chcete ušetřit? Nebo si jen potřebujete zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky?  Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).  

Nejčastěji srovnáváme a porovnáváme povinné ručeníhavarijní pojištěníživotní - rizikové pojištěnípojištění domácnosti a nemovitosti!  V průměru slevíme Vaši současnou pojistnou smlouvu až o 30% ! Naše obchodní slevy dosahují až 50% z cen běžného pojistného!

« Zpět


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.