Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněNaši klienti

Rodina Kavanova spokojeně pojištěna u našich poradců

Z počátku za námi přišla rodina Kavanova na základě referencí spokojených klientů z okresu Hodonín, Jihomoravský kraj. Nejlepší reklama je doporučení a reference. Po vyhotovení a schválení hypotečního úvěru jsme s Kavanovými vyřešili i všechny pojistky. Ušetřili jsme jim peníze za zbytečné "spoření" a zajistili nové pojistné smlouvy pro krytí rizik, které požadovali.

Michal Kempný pojištěn přes Srovnávač pojistek.CZ!

Hokejista Michal Kempný (hokej - HC Kometa Brno/Avangard Omsk) je pojištěn přes Srovnávač pojistek.CZ! Michal podepsal smlouvy na pojištění svého vozidla i majetku. Děkujeme za důvěru a přejeme hodně štěstí v osobním i sportovním životě. 

Autoservis Pospíšil, s.r.o. naším VIP partnerem pro pojištění vozidel

Jedna z nejvíce se dynamicky rozvíjejících společností v oblasti servisu automobilů všech značek na jižní Moravě! Opravy vozidel, lakování, karosářské práce, pneuservis, odtah vozidel,  pravidelný servis. To vše najdete pod značkou Autoservisu Pospíšil, s.r.o. Pokud hledáte v okolí Jihomoravského kraje kvalitního partnera, kterému chcete svěřit svůj vůz, jistě neprohloupíte. Špička v oboru. Vyzkoušejte. 

Kontakt: 

Autoservis Pospíšil s.r.o.

Tel.:+420602733386

E-mail: c172@seznam.cz

Více zde: https://www.autoservis-pospisil.cz/
 

Kamil Rýpar z Hodonína

K našim klientům, skvělým a dobrým přátelům, patří také Kamil Rýpar z Hodonína. Nejenom že u nás pojišťuje celou rodinu, svůj majetek a své děti. Naše služby dále doporučuje dalším klientů, čehož si ještě více vážíme. 

TEWECO, s.r.o. a její majitele pod naší správou

Společnosti TEWECO, s.r.o. patří v čele s jejím majitelem k našim stabilním klientům a pevným klientům. Jsou to i skvělý přátelé, kteří nám vždy pomohli při vzájemném doporučování klientů. Jedná se o společnost, která nabízí internetové služby v rámci Jihomoravského kraje. Vyzkoušejte jejich služby. Perfektní.

Pojišťujeme celou společnost Net-Connect, s.r.o. i její majitele

Svou důvěru nám svěřila i společnost Net-Connect, s.r.o., které pojišťujeme jejich vozidlovou stáj :-) Ještě ze školních let máme velmi blízké a osobní vztahy s jejím majitelem a tak pevně vyzkoušené stabilní vazby. Jejich produkty pokrývají téměř celé hodonínsko - pokrytí televizí, internetem. Vyzkoušejte. 

Vodo - topo - plyn Jan Kostrhun - OSVČ, pojištění

Profesní odpovědnost, odpovědnost vůči třetím osobám, povinné ručení, havarijní pojištění - to vše zaštiťujeme pro společnost Jana Kostrhuna. Vložil nám svou důvěru i v oblasti životního rizikového pojištění a pojištění osobního movitého i nemovitého majetku. Na oplátku se snažíme doporučovat klienty na vodo - topo - plyn právě u Jana Kostrhuna. Vyzkoušejte ho i Vy.

ŠEVČÍK OKNA, s.r.o. pojišťuje Srovnávač pojistek.CZ

Jedna z nejvýznamnějších společností ve výrobě plastových a hliníkových oken v jimohoravském kraji nám dala svou důvěru a všechny pojistné produkty pojišťuje přes Srovnávač pojistek.CZ! Velká vzájemná důvěru, doporučování klientů, zkušenosti a rozsáhlé pojistné krytí - to vše protíná vzájemné vztahy společnosti ŠEVČÍK OKNA, s.r.o. a společností Srovnávače pojistek.CZ. 

Vyzkoušejte jejich produkty (okna, dveře). V poměru cena x kvalita jistě neprohloupíte. Můžeme jen doporučit. 

Pojišťujeme společnost Klimabott, s.r.o.

Dlouholetá pevné stabilní spolupráce se společností Klimabott, s.r.o. Hodonín. Vybudované pevné přátelské osobní vztahy podpořené tvrdou poctivou prací. Se společností uzavíráme pojistné smlouvy, nabízíme levnější ceny povinného ručení, pojištění majetku a zaměřujeme se také na pojištění odpovědnosti zaměstnanců vůči zaměstnavateli.

Na oplátku podporujeme produkty vyráběné a montované společností Klimabott, s.r.o. (klimatizace). Vyzkoušejte je i Vy. V rámci Jihomoravského kraje se jedná o TOP firmu. 

Pojišťujeme společnost G-mont, s.r.o.

Dlouholetá pevné stabilní spolupráce se společností G-mont, s.r.o. Hodonín. Vybudované pevné přátelské osobní vztahy podpořené tvrdou poctivou prací. Za společnost uzavíráme pojistné smlouvy, nabízíme levnější ceny povinného ručení, pojištění majetku a zaměřujeme se také na pojištění odpovědnosti zaměstnanců vůči zaměstnavateli. Svou poctivou prací a flexibilitou jsme získali klienty i v řadách zaměstnanců této společnosti pro úrazové pojištění, povinné ručení aj. Na oplátku podporujeme produkty vyráběné společností G-mont, s.r.o. (garážová vrata, brány). Vyzkoušejte je i Vy. V rámci Jihomoravského kraje se jedná o TOP firmu. 

VLOŽTE SVÉ HODNOCENÍ! Dejte nám možnost stále se zlepšovat!

Všechna pole jsou povinná.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat na e-mailu info@srovnavacpojistek.cz nebo na telefonním čísle +420 773 43 67 67.


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.