Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněSrovnání a porovnání pojištění

Rádi by jste si srovnali pojištění, které Vám nabízí finanční poradci, samostatní zprostředkovatelé a pojišťovny?

  • Neumíte se příliš orientovat na pojišťovacím trhu nebo potřebujete jen poradit při srovnání pojištění?
  • Potřebujete upřesnit informace k rizikovéhomu nebo neživotnímu pojištění?
  • Přemýšlíte, kdy je pojistka nejlevnější a za jakých skrytých podmínek?
  • Kolik máte najetých bonusů nebo malusů na Vašem povinném ručení?
  • Na kolik se můžete pojistit a jak se likvidují pojistné události?
  • Nebo chcete jen shlédnout a zkontrolovat Vaši současnou pojistnou smlouvu? 

Pak jste tady správně! Všechny tyto informace a mnohem více, jsme schopni Vám odpověď - zdarma a nezávazně od většiny pojišťoven v ČR! 

Každý den provádíme srovnání a porovnání pojištění u několika pojišťoven. Toto srovnání provádíme na neveřejných kalkullačkách všech pojišťoven. Známe rozsah pojistného krytí, i "skryté" finty a "chytáky" pojišťoven. Upozorníme Vás na odlišnosti, spoluúčasti. Nepreferujeme a „netlačíme“ pouze jednu pojišťovnu. Nejsme vázanými poradci k jednomu subjektu. Naše výhody spočívají především ve volném a nezávazném zpracování ke všem smluvním pojišťovnám. Našim klientům dáváme na výběr z několika variant pojištění a krytí, poté učiníme doporučení na základě našich dlouholetých zkušeností. Nakonec je však finální rozhodnutí jen na klientech. Klienty pouze upozorníme na možné úskalí, ale co klient řekne, to platí. Řídíme se heslem, Náš klient = náš pán!

Srovnání na online i offline kalkulačkách většiny pojišťoven

Srovnání pojištění online i offline  - denně provádíme srovnání úrazového pojištění on-line, srovnání pojištění domácnosti, srovnání a porovnání pojištění nemovitosti, rodinného domu. Snažíme se být "pružní" a rychlý při sjednávání povinného ručení. Klienti chtějí většinou nejlevnější povinné ručení na trhu. Na počkání jsme po telefonu schopni Vám ověřit Váš bezeškodní průběh na povinném ručení.

Zpracováváme několik typů nabídek každý den. Stejně tak přijímáme od pojišťoven akční nabídky jejich sazeb, upravené produkty, nové varianty a typy pojištění. Spolupracujeme s většinou dominantních pojišťoven na českém trhu. 

Neskrýváme Vám žádná fakta. Vaše spokojenost a Vaše doporučení dalším klientům je pro nás prioritní. Nechceme si jen „chránit“ záda a odpovídat obecnými formulacemi. Na přímé otázky dostanete přímé odpovědi. Odlišujeme se od konkurence především v přístupu. Je nám jasné co klient potřebujeme a jeho požadavkem pro nás vše začíná. Po zjištění jeho kompletních požadavků mu vyhotovíme nabídky a zašleme na e-mail nebo sdělíme telefonicky. Pokud klient přistoupí na uzavření smlouvy, pak se stává naším zákazníkem po dobu dalších X let. Protože se staráme o jeho pojistné smlouvy a produkty. Při výročí pojistných smluv jsme klientovi opět „na blízku“. Jeho pojistku překontrolujeme, pečujeme o její správu a klienta opět kontaktujeme a navrhujeme jiné (často levnější) řešení, pokud je pro něj výhodnější než to současné. (např. u pojištění povinného ručení, kdy si klient najede opět bonusy navíc, sníží se mu cena vozu a pojistku může mít zase o pár set korun levnější). Pojišťovny zasílají zdražení automaticky. Klientovo pojištění však hlídáme a před výročím pojistné smlouvy ho přepočítáme a navrhneme levnější řešení. 

Srovnávejte "porovnatelné s porovnatelným"

Nenechte se tak napálit stovkami nabídek, které Vás zaujmou jen nejnižší cenou pojištění. Zjistěte si také fakta. Zjistěte si, co všechno je v pojistném plnění a jaké jsou podmínky pojišťoven. Poskytnout to nejlevnější povinné ručení, nejlevnější pojištění umí každý poradce, který má program a přístup k počítači. Srovnávačů a porovnávačů hypoték, pojistek a dalších služeb je již celá řada. Odlišnosti však najdete pouze u profesionálů, u kterých ihned poznáte, že ví o čem hovoří. 


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.