Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněNaše zkušenosti

Naše zkušenosti jsou jedním z hlavních důvodů, proč by jste měli vyzkoušet spolupráci právě přes náš portál. Klientům precizně a detailně vysvětlujeme jednotlivá pojistná rizika (jako např. pojištění pro případ smrti, pojištění pro případ smrti úrazem s dvojnásobným plněním, rizikové pojištění, trvalé následky od 0,1%, trvalé následky od 10%, denní odškodné za úraz, denní odškodné za pobyt v nemocnici ať už z důvodu úrazu nebo nemoci, pojištění invalidity druhé nebo třetího stupně, pojištění závažných onemocnění atd). Pojišťovacích produktů je celá řada a každému klientu „sedí“ jiná varianta. 

Bohaté zkušenosti máme i z řadou společností a firem – právnických osob v celé České republice. V referenční sekci – se můžete přesvědčit o širokém portfoliu nasbíraných zkušeností a spokojených klientů. Zaměřujeme se jak na pojištění majetku a odpovědnosti podnikatelů a firem, tak na způsobené vady výrobkem, třetích osob, stavebně montážní pojištění u stavebních firem, flotilové pojištění vozidel a další.

Zkušenosti se sportovci

Vrcholový sportovci nebo sportovci v registrovaných soutěžích – hokejisti, fotbalisti, basketbalisti, tenisti, patří rovněž mezi naše věrné klienty. Jména jako Michal Kempný, Ondřej Šmach (hokej) najdete rovněž v našem portfoliu. Známe krytí u většiny sportů, plnění ze zranění, délku léčení, odškodňovací tabulky, výluky jednotlivých sportů u řady pojišťoven. Jsou u nás pojištěni i sportovci z řady druholigových nebo třetiligových klubů. Zaměřujeme se i na úrazové pojištění provozující sportovní činnosti. Pojištění hokejistů, pojištění fotbalistů - to vše Vám dokážeme nabídnout. Poradíme z celou řadou produktů a nasměrujeme Vás na tu správnou pojišťovnu. Konečné rozhodnutí však určíte vždy Vy.

Neživotní smlouvy patří k našim dominantním a stěžejním pilířům a produktům, které nabízíme.

Zkušenosti spadají i do časů povodní, plnění pojistných škod, úderu blesku, nepřímého úderu blesku, vichřice, "přepálených" přístrojů v domácnosti – počítačů, alarmů, settop boxů, televizí při bouřkách atp. Pojištění domácnosti a rodinných domů spadá také do řady nabízených pojištění. Pojištění na „blbost“ – jinak řečeno pojištění odpovědnosti zaměstnance způsobenou zaměstnavateli porovnáváme napříč pojišťovnami. Naše zkušenostmi jsou z praxe - co do limitu plnění, tak do spoluúčasti a hlášení pojistných událostí.

K dalším produktům patří klasické povinné ručení. Naši klienti u nás nalezli jistotu plnění, cených rad a zkušeností. Ne vždy je nejlevnější pojištění, to nejlepší. Poradíme Vám různá připojištění, ať už pojištění pro případ srážky se zvířetem, se zvěří, nebo běžné pojištění čelního skla. Jejich nahlášení, plnění z pojišťoven. Havarijní pojištění patří taktéž k dominantním požadavkům našich klientů. Zjistíme Vám ocenění Vašeho vozidla, navrhneme spoluúčast a vysvětlíme krytí. Vše si můžete zkontrolovat na řadě konkurenčních webových serverů. 

Fotogalerie


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.