Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněNový zákon o spotřebitelském úvěru i novela zákona o pojišťovnictví

03.10.2016

Výše dva uvedené zákony jsou hlavními opěrnými body končího roku. 

Nový zákon o spotř. úvěru přinese řadu změn v oblasti schvalování hypoték. Předpokládá se její omezení a důkladná kontrola klientů před jejich schválením. 

Zákon o pojišťovnictví, který prošel sněmovnou, senátem má omezit výplaty pojišťovacím zprostředkovatelům v oblasti životního pojištění. Dále rozmělnit jejich provizi do 5ti let a dát větší možnosti klientům u odkupů podílových jednotek. Za tímto krokem stojí zájmy pojišťoven (ušetří na výplatě provizí pojišťovacím zprostředkovatelům) a také zájmy velkých společnosti, poněvadž bude zakázáno tzv. "řetězení poradců". Tozn. že jeden poradce může být pouze pod jednou společností. Nikoli navázaný pod více firmami. 

Specialisty na pojištění jsou:

Ing. Tomáš Sieklík, MBA ; email: info@srovnavacpojistek.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)
Mgr. Marek Svoboda, MBA; email: 
info@srovnavacpojistek.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)

Celým procesem Vás zdarma provedeme. Srovnání pojištění na jednom místě zdarma a nezávazně pro ŘÍJEN 2016 !!!! Kontaktujeme Vás, zjistíme Vaše potřeby a požadavky a poskytneme rady, které potřebujete ke sjednání pojistky! Máte stávající pojistku a chcete ušetřit? Nebo si jen potřebujete zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky? Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).  

« Zpět


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.