Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněVichřice? Direct mění pravidla hry!

11.11.2023

Vichřice? Direct mění pravidla hry!

Pojištění majetku už v základu kryje škody, které způsobí vichřice. Tedy vítr o rychlosti větší než 75 km/h. Direct pojišťovna nově tento limit snížila na silný vítr o rychlosti minimálně 50 km/h.

Nechceme totiž po klientech, aby museli řešit, kdy už vítr fouká rychlostí vichřice, a kdy ještě ne. Proto jsme se rozhodli podmínky upravit. Limit 50 km/h je nejnižší na trhu. Věříme, že ostatní pojišťovny se postupně přidají k nám a podaří se nám zase změnit pojišťovnictví ve prospěch klientů.

V Directu je pojištění proti vichřici a nově tedy i proti silnému větru nad 50 km/h automatickou součástí každého pojištění majetku. Tedy pojištění stavby i pojištění domácnosti. Vztahuje se například na případy, kdy klientovi vítr sebere část střechy nebo i extrémní případy, kdy mu tornádo vezme celý domov.

Pozor – i v tomto případě je ale velmi důležité mít ve smlouvě správně nastavenou hodnotu nemovitosti nebo domácnosti, tedy – nebýt podpojištěný. Jinak hrozí, že pojišťovna nemusí klientovi zaplatit celou škodu.

https://www.direct.cz/blog/4357-2/?utm_source=Quanda&utm_medium=email&utm_campaign=Novinky%2011%2F23%20Vich%C5%99ice%2C%20DC%2C%20DNews&utm_content=Vich%C5%99ice%20Direct%20m%C4%9Bn%C3%AD%20pravidla%20hry&utm_term=novinkyzdirectu

« Zpět


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.