Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněČSOB pojišťovna prodlužuje slevovou kampaň

04.10.2016


KAMPAŇ „ČEKÁME NEČEKANÉ“ A PRODLOUŽENÍ OBCHODNÍ SLEVY AŽ 30 % NA NÁŠ DOMOV


Vážení obchodní přátelé,

všechny pojišťovny na trhu počítají s pomocí klientům v situacích, které lze očekávat. Že vytopíme sousedy, že nám zloděj vykrade byt, že nám vyhoří zásuvka.

My v ČSOB Pojišťovně počítáme i se situacemi, které by v pojištění nikdo neočekával a které jsou pro všechny překvapivé.

My očekáváme, že se pračka může rozbít až po záruce, že bude ukraden notebook z kufru auta, že bude ukradeno kolo před hospodou, že bude ukraden tablet půjčený od kamaráda, že se klienti budou potřebovat zbavit pavouka v koupelně nebo myši na půdě, že se zabouchnou dveře, že se rozbije topení.

Prostě my čekáme nečekané. A z toho vyplývá nový slogan ČSOB Pojišťovny.

Čekáme nečekané

V souvislosti s touto kampaní a v návaznosti na vaše očekávání se ČSOB rozhodla, že možnost sjednat u produktu Náš domov obchodní slevu ve výši až 30 % prodlouží, a to pro všechny pojistné smlouvy s datem počátku nejpozději do 31. 12. 2016!

Konkrétně lze slevy na pojistné smlouvy udělit následovně:

1) Pokud se nejedná o rozestavěnou stavbu, maximální celková sleva může být až 38% (3% roční četnost + 5% souběh pojištění + max. obchodní sleva až 30%).

2) Pokud se jedná o rozestavěnou stavbu, maximální celková sleva může být až 55%. Tzn. v případě využití všech slev (3% roční četnost + 5% souběh pojištění + 30% rozestavěná stavba) můžete klientovi sjednat slevu až 17%.

Pokud není zohledněna sleva 3% za roční četnost + 5% souběh pojištění, pouze 30% sleva za rozestavěnou stavbu, může klient sjednat slevu až 25%.

Specialisty na pojištění jsou:

Ing. Tomáš Sieklík, MBA ; email: info@srovnavacpojistek.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)
Mgr. Marek Svoboda, MBA; email: 
info@srovnavacpojistek.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)

Celým procesem Vás zdarma provedeme. Srovnání pojištění na jednom místě zdarma a nezávazně pro ŘÍJEN 2016 !!!! Kontaktujeme Vás, zjistíme Vaše potřeby a požadavky a poskytneme rady, které potřebujete ke sjednání pojistky! Máte stávající pojistku a chcete ušetřit? Nebo si jen potřebujete zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky? Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).  

« Zpět


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.