Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněZměna v produktu PATRON

09.11.2016

Informujeme, že od 1.11.2016 dochází ke změně v produktu PATRON u Pojišťovny VZP, a.s.:

· V pojištění pro případ pracovní neschopnosti byla odstraněna podmínka účasti na nemocenském pojištění v rámci sociálního pojištění.

V souvislostí s uvedenou změnou dochází k následujícím změnám v pojistné smlouvě:
· Vypuštěna otázka v dotazníku pro pojištěného „ Jste v rámci sociálního pojištění přihlášen i na nemocenské pojištění?“
· Přidáno Doplňující ustanovení: „Odchylně od pojistných podmínek PAT 1/15 se na sjednaná pojištění nevztahují ustanovení v Odd. A, Čl. 11 odst. 5. a v Odd. C, Čl. 3 odst. 3. těchto pojistných podmínek“.

Pojistné podmínky PAT 1/15 zůstávají dále v platnosti. Nové pojistné podmínky produktu budou vydány od 1.1.2017 a zároveň zrušeno uvedené Doplňující ustanovení.

Všechny ostatní podmínky a parametry produktu zůstávají zachovány.

 

Specialisty na pojištění jsou:

Ing. Tomáš Sieklík, MBA ; email: info@srovnavacpojistek.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)
Mgr. Marek Svoboda, MBA; email: 
info@srovnavacpojistek.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)

Celým procesem Vás zdarma provedeme. Srovnání pojištění na jednom místě zdarma a nezávazně pro ŘÍJEN 2016 !!!! Kontaktujeme Vás, zjistíme Vaše potřeby a požadavky a poskytneme rady, které potřebujete ke sjednání pojistky! Máte stávající pojistku a chcete ušetřit? Nebo si jen potřebujete zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky? Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).  

 

« Zpět


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.