Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněPojištění podnikatelských rizik pro malé a drobné živnostníky - podnikatel

02.12.2016

Velké množství poptávaného portfolia našich služeb, spadá do oblasti podnikatelských rizik. jde především o krytí rizika odpovědnosti, krytí regresů zdravotních pojišťoven na zaměstnance a pojištění movitého i nemovitého majetku společnosti.

Poptávkami vycházíme vstříc celé České republice. Nezhotovujeme nabídky pro Slovensko.

Územní rozsah pojišťovaného subjektu si lze vybrat na území ČR anebo EU.

Rovněž lze specifikovat výši spoluúčasti případné škody. Spoluúčast lze specifikovat výší v procentech nebo celou finanční částkou.  

Specialisty na pojištění jsou:

Ing. Tomáš Sieklík, MBA ; email: info@srovnavacpojistek.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)
Mgr. Marek Svoboda, MBA; email: 
info@srovnavacpojistek.cz nebo info@dumpojistek.cz; +420 773 43 67 67 (info linka)

Celým procesem Vás zdarma provedeme. Srovnání pojištění na jednom místě zdarma a nezávazně pro ŘÍJEN 2016 !!!! Kontaktujeme Vás, zjistíme Vaše potřeby a požadavky a poskytneme rady, které potřebujete ke sjednání pojistky! Máte stávající pojistku a chcete ušetřit? Nebo si jen potřebujete zkontrolovat a přepočítat svoje pojistky? Stačí přiložit scan stávající pojistné smlouvy nebo jej vyfotit z mobilu. Získáte porovnání pojišťoven v ČR a 100% servis. V případě, že Vám nabídneme srovnatelné pojistné rizika za lepší cenu, zajistíme pak i další servis! (výpověď stávající smlouvy, uzavření nové smlouvy).  

« Zpět


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.