Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněPojištění odpovědnosti realitky - realitního makléře 2020

03.02.2020

Pojištění odpovědnosti realitních makléřů - chcete-li zprostředkovatelů kryje škody fyzických osob podnikajících na svůj vrub nebo jiný právní subjekt (např. s.r.o., a.s.) ke kterým může dojít v při výkonu činnosti.

Jedná se o pojištění odpovědnosti vyžadované zákonem. Limity jsou zákonem stanoveny na částku 1.750.000,- Kč pro jednotlivé případy a na částku 3.500.000,- v případě souběhu. Spoluúčast je stanovena minimálně na 1% a 5.000,- Kč, tak jak ukládá zákon.

Způsobenými škodami mohou být - škoda na věci, majetku třetích osob. Nemajetková újma, příp. finanční škody.  Škoda chybnou informací nebo radou (poškozené straně musí vzniknou hmatatelná škoda, která bude jednoznačně prokázána a bude rovněž zřejmé pochybení realitního makléře; zprostředkovatele.

Pracujeme především pro oblasti Jihomoravského kraje, Vysočiny, Zlínského kraje. Neváhejte a kontaktujte nás pro oblasti Brno, Hodonín, Břeclav, Zlín, Jihlava, Třebíč, Znojmo. Rádi se s Vámi setkáme a pomůžeme s výběrem toho nejlepšího pojištění. Nabídky posíláme emailem, pojistné lze sjednat zaplacením. 

« Zpět


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.