Srovnávač Pojistek - Srovnání pojištění zdarma a nezávazněPojištění proti koronaviru (coronavirus)

12.03.2020

Nejčastější dotazy, ať už emailové nebo telefonické, se týkají :

a) cestovního pojištění a krytí rizika pojištění proti koronaviru. Nutné sdělit, že většina pojišťoven má toto ve výlukách, s tím, že je nutné rozlišovat, zda-li klient do oblasti cestoval před vyhlášením epidemie či tam setrval před touto dobou nebo o epidemii nevěděl. Dokazování bude obtížné, především k tíži klientů.

b) výpadek příjmů přerušení provozu společnosti (fyzických osob, právnických osob). Vzhledem k tomu, že se jedná o přerušení provozu z důvodu rozhodnutí vlády, jedná se ve většině případů o tzv. "úřední rozhodnutí", který má většina pojišťoven ve výlukách (plnit se nebude).

-----------------------------------------
Frequently asked questions:

(a) travel insurance and insurance cover against coronavirus insurance. It is necessary to say that most insurance companies have this in lock-outs, with a distinction to be made whether the client has traveled to the area before the epidemic was declared or stayed there before this time or was unaware of the epidemic. Evidence will be difficult, especially to the detriment of clients.

(b) loss of revenue for the interruption of the operation of the company (natural persons, legal persons). Given that this is a disruption of operations due to a government decision, it is in most cases a so-called "official ban", which most insurance companies have in closures (will not be fulfilled).
 

Pracujeme především pro oblasti Jihomoravského kraje, Vysočiny, Zlínského kraje. Neváhejte a kontaktujte nás pro oblasti Brno, Hodonín, Břeclav, Zlín, Jihlava, Třebíč, Znojmo. Rádi se s Vámi setkáme a pomůžeme s výběrem toho nejlepšího pojištění. Nabídky posíláme emailem, pojistné lze sjednat zaplacením. 

« Zpět


Spolupracujeme s těmito pojišťovnami

Pojišťovací produktyNovinky e-mailem

Chcete-li od nás dostávat pravidelně informace, zaregistrujte Váš e-mail.